דודי ואנונו

הסיפור של הייא נעאמנה – בוגרת המכללה בקורס QA

הייא נעאמנה עבדה במשך שנים כאחות, וכשחיפשה כיוון מקצועי אחר,

מכללת סמארט - הסיפור של הייא נעאמנה - בוגרת קורס QA

הייא נעאמנה עבדה במשך שנים כאחות, וכשחיפשה כיוון מקצועי אחר, נזכרה בשותפה מימי הלימודים באוניברסיטה שלמדה מדעי המחשב — והחליטה לנסות את הכיוון הזה ■
"אומרים על הדור שלי שאנחנו קופצים ממקום עבודה אחד לשני. אני חושבת שזה טוב שאנחנו מחוברים לעצמנו"

הייא נעאמנה, ספרי על עצמך.

גדלתי בעראבה, בגליל התחתון, הילדה השנייה במשפחה של שבעה ילדים. כבר בתיכון ידעתי שאני לא רוצה להיות עקרת בית. רציתי עבודה שאוכל להתפתח בה, קריירה. הייתי הראשונה במשפחה שהלכה לאוניברסיטה. יש לי אחיות צעירות ממני שבעקבותיי הלכו אף הן ללימודים אקדמיים.

בבית הספר הייתי במגמת ביולוגיה ואהבתי את המקצוע. רציתי להרחיב את ידיעותיי על גוף האדם ורציתי לעבוד במשהו שדרכו אוכל לעזור לאנשים. לכן החלטתי ללמוד סיעוד באוניברסיטה העברית. במהלך הלימודים הבנתי שאני רוצה להיות אחות שעובדת עם ילדים, ולשמחתי התקבלתי למחלקת טיפול נמרץ ילדים בבית החולים הדסה עין כרם.

איך הייתה העבודה שם?

העבודה היא במשמרות, ומשמרות לילה הן הכי קשות. יש גם כוננויות והקפצות. הרגשתי סיפוק אדיר בלעזור לילד חולה להחלים, לעבור איתו תהליך שבסופו הוא חוזר הביתה, בריא, או לפחות במצב הרבה יותר טוב.

עם זאת היו גם מקרים קשים. למשל, ילד בן שנתיים שהגיע עם וירוס וחום, והמצב שלו הידרדר במהירות למוות מוחי. היה קשה בצורה בלתי נתפסת לבשר את זה להורים שלו. אני זוכרת גם מקרה של ילד שננשך בצוואר על ידי כלב — ולא שרד. אלו מקרים שנכנסו לי עמוק ללב. לקחתי איתי את העבודה הביתה, ומצאתי את עצמי חושבת על הילדים במחלקה גם בשעות שהייתי עם הילדים שלי.

איפה הגיע השינוי?

אחרי שילדתי, זה נהיה כבר קשה מדי עבורי. בעלי הוא גם אח בטיפול נמרץ, וכשיש ילדים בבית זה מסובך כששני ההורים עובדים במשמרות וצריכים לפעמים להיות בכוננויות. לכן, אחרי שלוש שנים בבית חולים, החלטתי לעבור להיות אחות בקופת חולים. שם שעות העבודה מסודרות יותר: הייתי יוצאת עם הילדים בבוקר, שמה אותם במסגרות שלהם וממשיכה לעבודה — וכשהייתי מסיימת לעבוד, אחר הצהריים, הייתי אוספת אותם מהמסגרות הביתה.

איפה הגיע השינוי?

אחרי שילדתי, זה נהיה כבר קשה מדי עבורי. בעלי הוא גם אח בטיפול נמרץ, וכשיש ילדים בבית זה מסובך כששני ההורים עובדים במשמרות וצריכים לפעמים להיות בכוננויות. לכן, אחרי שלוש שנים בבית חולים, החלטתי לעבור להיות אחות בקופת חולים. שם שעות העבודה מסודרות יותר: הייתי יוצאת עם הילדים בבוקר, שמה אותם במסגרות שלהם וממשיכה לעבודה — וכשהייתי מסיימת לעבוד, אחר הצהריים, הייתי אוספת אותם מהמסגרות הביתה.

כשהייתי סטודנטית לסיעוד באוניברסיטה, הייתה לי שותפה שלמדה מדעי המחשב. באותה תקופה התחום קצת הרתיע אותי משום שראיתי אותה נקרעת על הלימודים ומתמודדת עם אתגרים רבים. בהייטק יש גם הרבה תנודות — הוא עלה ועלה, ואז היה שלב של קיצוצים ועצירת גיוסים. לא חשבתי שזה מספיק יציב.

ואולם עם השנים, כשראיתי את החברה שלי עובדת באינטל ומצליחה, חשבתי שכדאי לשקול את התחום מחדש, שהמאמץ שווה את האפשרויות שמגיעות לאחר מכן. התייעצתי עם חברים נוספים בתעשייה והם המליצו לי להיכנס להייטק דרך תפקיד של בודקת תוכנה.

נרשמתי לקורס של בודקת תוכנה. למדתי יומיים בשבוע במשך חצי שנה. במקביל עבדתי כאחות במוקד טלפוני. זה לא קל ללמוד במקביל למשרה מלאה ועם שני ילדים בבית. אבל נהניתי מהלימודים ודי מהר ראיתי שאני מובילה בכיתה שלי. סטודנטים אחרים באו לבקש שאעזור להם עם המטלות וראיתי שאני טובה בזה.

איך הגיבה הסביבה להסבה שלך?

ההורים שלי ובעלי תמכו בי, אבל בסביבה הרחבה יותר ראיתי אנשים שמרימים גבה. היו שאמרו לי במפורש — "יש לך מקצוע 'בטוח' כאחות, למה את הולכת להחליף את זה בענף שהוא פחות יציב?" או "לא חבל על ארבע שנות הלימוד של התואר הראשון?" היו גם שאמרו לי שלא אצליח למצוא עבודה, כי כולם מבקשים ניסיון. אבל שלחתי קורות חיים לכמה מקומות מיד כשסיימתי את הקורס, ומצאתי עבודה מהר מאוד.

היכן את עובדת?

כיום אני עובדת בחברת קרביין (Carbyne). מצא חן בעיניי שהיא מפתחת טכנולוגיה לשירותי חירום, בין היתר לעולם הרפואה הדחופה. כיום אני עובדת פעמיים בשבוע מהמשרדים בתל אביב, ושלושה ימים מהבית, וזה טוב לי מבחינת איזון בית־עבודה. אני אוהבת את העבודה כבודקת תוכנה. כמי שעבדה כאחות אני מכירה טכנולוגיות רפואיות רבות מהצד של המשתמשים, ועכשיו אני לומדת להכיר מערכות מאחורי הקלעים.

איך היה להתחיל עבודה חדשה עם פרוץ המלחמה?

היום הראשון שנקבע לתחילת העבודה שלי היה ב-8 באוקטובר. זה אתגר ענקי להתחיל עבודה חדשה במצב חירום, כשיש מלחמה, וכולם עובדים מרחוק. אבל החברה הייתה מכילה ומאוד השתדלה שההתאקלמות תהיה קלה — על אף הלם המלחמה, באותו יום בבוקר הופיע אצלי בדלת שליח עם מחשב נייד של החברה ועוד כמה אביזרים שהייתי צריכה. את רוב העבודה למדתי מסרטוני הסברה וכל החפיפה שלי לתפקיד הייתה מרחוק.

עבדת כאחות בטיפול נמרץ, בקופ"ח ובמוקד טלפוני. איך את רואה את עצמך מתפתחת כבודקת תוכנה?

אני רוצה להבין יותר גם בצד של האוטומציה, להיות טים לידר ולהתקדם בחברה. אומרים על הדור שלי שאנחנו קופצים מהר ממקום עבודה אחד לשני. אני חושבת שזה טוב שאנחנו מחוברים לעצמנו — ומבינים שכשהחיים משתנים גם הצרכים והציפיות מהעבודה משתנים, וזה יפה שאפשר להתאים את העבודה לעצמנו ולא רק להתאים את עצמנו לעבודה.

*** הכתבה פורסמה במקור באתר themarker – לינק לכתבה

כתבות נוספות

מכללת סמארט
25.05.2024 |  דודי ואנונו
קורס בדיקות תוכנה QA – הכרטיס שלך לעולם ההייטק !
מחפש להיכנס לעולם ההייטק ולהבטיח לעצמך קריירה מבטיחה ומרתקת? תחום ה QA וקורס בדיקות תוכנה הם הבחירה המושלמת עבורך. במאמר זה נצלול לעומק לעולם ה-QA, נבין מהן בדיקות תוכנה, מי הוא הבודק ומהם היתרונות בלימודי QA.

מה זה בדיקות תוכנה QA?

QA (Quality Assurance) או הבטחת איכות הוא תהליך שנועד להבטיח שמוצרי התוכנה עומדים בדרישות ובתקנים המוגדרים. בודק תוכנה מבטיח שהמוצר הסופי חופשי מטעויות, פגמים ותקלות, ושהוא פועל באופן מיטבי על פי הציפיות והדרישות.

למה כדאי ללמוד QA?

1. ביקוש גבוה: כיום, כמעט כל ארגון זקוק לבודקי תוכנה כדי לוודא שהמוצרים שהם מפתחים הם איכותיים ואמינים. הביקוש למקצוע זה גדל משנה לשנה. 2. קריירה מבטיחה: עם סיום קורס בדיקות תוכנה, תוכל למצוא עבודה בקלות ולהתחיל בקריירה יציבה ומרתקת. 3. השתלבות מהירה בשוק העבודה: לימודי QA מכוונים להכשיר אותך לתחום זה ומספקים לך את הכלים והידע הדרושים להתחלת עבודה תוך זמן קצר. 4. הכנסה גבוהה: אנשי QA משתכרים בצורה נאה. המשכורת הממוצעת למתחילים בתחום היא מהגבוהות בשוק ההייטק. 5. אפשרויות קידום רבות: בתחום ה-QA קיימות אפשרויות רבות להתקדמות ולפיתוח מקצועי, כולל תפקידי ניהול וצוותים בינלאומיים.

מה לומדים בקורס בדיקות תוכנה?

יסודות הבדיקות

נלמד על סוגי הבדיקות השונים: בדיקות ידניות ובדיקות אוטומטיות, בדיקות קבלה, בדיקות רגרסיה ובדיקות עומס. נכיר את מחזור החיים של בדיקות תוכנה ואת תפקידו של בודק התוכנה בכל שלב.

כלים וטכנולוגיות

נלמד לעבוד עם כלים מתקדמים לבדיקות אוטומטיות כמו Selenium, JUnit, TestNG ו-Jira. נכיר גם את שפת התכנות Python לכתיבת סקריפטים לבדיקות אוטומטיות.

מתודולוגיות בדיקה

נלמד על מתודולוגיות בדיקה כמו Agile, Scrum ו-Waterfall, וכיצד לשלב אותן בתהליכי הבדיקות בארגון.

כתיבת דוחות

נלמד כיצד לכתוב דוחות בדיקה מקצועיים, בהם מתועדים שלבי הבדיקה, התוצאות והמלצות לשיפור.  

הסמכת ISTQB

מהי הסמכת ISTQB?

ISTQB (International Software Testing Qualifications Board) היא הסמכת בדיקות תוכנה בינלאומית המוכרת בכל העולם. ההסמכה נועדה להעניק לבודקי תוכנה ידע מקיף ועדכני בתחום הבדיקות ולהבטיח שהם עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה. ההסמכה מורכבת ממספר רמות, כולל רמת בסיס, רמת מתקדם ורמת מומחה.

למה כדאי להשיג הסמכת ISTQB?

1. הכרה בינלאומית: ההסמכה מוכרת בכל העולם ומשפרת את יכולת ההעסקה שלך בכל מדינה. 2. מקצועיות גבוהה: ההסמכה מעידה על רמת מקצועיות גבוהה ויכולת עבודה לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. 3. יתרון תחרותי: השגת ההסמכה מעניקה לך יתרון תחרותי על פני מועמדים אחרים בשוק העבודה. 4. הרחבת הידע: ההכנה להסמכה מרחיבה את הידע שלך בתחום הבדיקות ומכינה אותך לאתגרים מקצועיים שונים.

מכללת Smart College ו-ISTQB

מכללת Smart College היא שותפה של ITCB (Israeli Testing Certification Board) כמכללה מוכרת ומוסד בחינות מורשה. אנחנו מציעים קורסי הכנה להסמכת ISTQB ברמות שונות, כולל רמת בסיס ורמת מתקדם. בקורסים שלנו תלמד את כל הנדרש להצלחה במבחני ההסמכה, תוך קבלת תמיכה וליווי מצוות המרצים המנוסה שלנו.

מי רכז התחום?

דודי ואנונו

דודי ואנונו, רכז תחום בדיקות התוכנה ב-Smart College, הוא מומחה בתחום ה-QA עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה בתעשייה. דודי מכהן גם כמנהל מחלקת QA בחברת תוכנה מובילה בישראל. הוא מביא ידע עדכני ורלוונטי ישירות מהשטח. לפרטים נוספים על דודי ואנונו, ניתן לבקר בפרופיל שלו באתר שלנו.

למה כדאי ללמוד אצל דודי ואנונו?

1. ניסיון מעשי עשיר: דודי ואנונו מביא שנים רבות של ניסיון מעשי בתחום ה-QA. הוא מכיר את כל האתגרים והפתרונות בעבודה היומיומית של בודק תוכנה. 2. עדכניות וחדשנות: כמנהל מחלקת QA בחברה מובילה, דודי נמצא תמיד בחזית הטכנולוגיה והחידושים בתחום. הוא מעדכן את תכני הקורס בהתאם לשינויים והחידושים בשוק. 3. תמיכה וליווי אישי: דודי שם דגש רב על ליווי ותמיכה אישית לכל תלמיד. הוא זמין לשאלות, מסייע בפתרון בעיות ומכוון כל תלמיד להצלחה. 4. קשרים בתעשייה: בזכות קשריו הרחבים בתעשייה, דודי יכול לסייע בהכוונה למציאת עבודה ולהמליץ על בוגרים מצטיינים למעסיקים פוטנציאליים. 5. תשוקה להוראה: דודי הוא מרצה שמגיע מהשטח ואוהב ללמד. התשוקה שלו להוראה והשקעתו הרבה בתלמידים הופכות את הלמידה איתו לחוויה מהנה ומעשירה.

נתוני שכר בתחום בדיקות התוכנה

בדיקות ידניות

 • שכר התחלתי: 10,000 - 12,000 ש"ח לחודש.
 • לאחר שנתיים: 12,000 - 15,000 ש"ח לחודש.
 • לאחר 4 שנים: 15,000 - 18,000 ש"ח לחודש.

בדיקות אוטומטיות

 • שכר התחלתי: 12,000 - 15,000 ש"ח לחודש.
 • לאחר שנתיים: 15,000 - 18,000 ש"ח לחודש.
 • לאחר 4 שנים: 18,000 - 22,000 ש"ח לחודש.

כיצד מתבצעים לימודי QA?

ב-Smart College, הקורסים מועברים על ידי מרצים מובילים בתחום. הם בעלי ניסיון רב ותשוקה להוראה. הלימודים מתקיימים במתכונת היברידית, המאפשרת לך ללמוד הן באופן פרונטלי באחד מסניפינו והן באופן מקוון בזום. בקורס תלמד לעבוד על פרויקטים אמיתיים. כך תוכל לצבור ניסיון מעשי ולהכין תיק עבודות מרשים שיעזור במציאת עבודה.

המלצות תלמידים

מילותיהם של הבוגרים שלנו הן העדות הטובה ביותר לאיכות הקורסים שלנו. הנה כמה מהן:
 • "קורס בדיקות התוכנה של Smart College היה עבורי השינוי הכי טוב שעשיתי. למדתי המון, והמרצים תמיד היו שם כדי לעזור ולתמוך." - איילת, בוגרת הקורס.
 • "לאחר סיום הקורס, מצאתי עבודה תוך פחות מחודש. הידע והניסיון שרכשתי בקורס היו קריטיים לכך." - דוד, בוגר הקורס.
 • "הקורס היה מקיף ומעמיק, והכין אותי בצורה מיטבית לקריירה בתחום הבדיקות. אני ממליצה בחום!" - מיכל, בוגרת הקורס.

איך נרשמים?

אז באו לבנות לעצמכם קריירה באחד מהתחומים המבוקשים ביותר בהייטק, אנחנו מזמינים אותך להירשם לקורס בדיקות תוכנה שלנו ב-Smart College. כל מה שעליך לעשות הוא להיכנס לאתר שלנו, למלא את טופס ההרשמה ואחד מנציגינו יחזור אליך בהקדם עם כל המידע הדרוש.

סיכום

לימודי QA וקורס בדיקות תוכנה הם הצעד הראשון שלך לקריירה מוצלחת ומבטיחה בהייטק. הביקוש הגבוה לאנשי QA, הקריירה המבטיחה וההכנסה הגבוהה הופכים תחום זה לנכון להשקעה. אנחנו ב-Smart College נשמח לעמוד לצידך לאורך כל הדרך ולהעניק לך את הכלים והידע הדרושים להצלחה. אז למה אתה מחכה? הירשם עוד היום ותתחיל את המסע שלך לעבר קריירה מספקת ומרתקת בעולם ה-QA.   לרישום מהיר לקורס - לחץ כאן !   [caption id="attachment_2137" align="alignnone" width="300"]מכללת סמארט - קורס בדיקות תוכנה QA מכללת סמארט - קורס בדיקות תוכנה QA[/caption]
קרא עוד
מכללת סמארט - קורס בינה מלאכותית AI
27.04.2024 |  דודי ואנונו
בינה מלאכותית וראיית מחשב: טכנולוגיה שמשנה עולמות
ראיית מחשב (Computer Vision) היא תחום בבינה מלאכותית שמאפשר למחשבים לזהות ולעבד תמונות ווידאו באופן אוטומטי, כמו העין האנושית.

זיהוי פנים: מבט לעולם הביטחוני והפרטיות

          1.אבטחה בנמלי תעופה: חברת Vision-Box מפעילה מערכות זיהוי פנים בנמלי תעופה כדי להאיץ את תהליכי ביקורת הגבולות ולשפר את חוויית הנוסע.           2.ניהול גישה ארגונית: חברת NEC מספקת מערכות זיהוי פנים לחברות גדולות לשליטה בגישה למתקנים רגישים, מה שמבטיח אבטחה גבוהה יותר וניהול זהויות מדויק.           3.שירותי קמעונאות: רשתות קמעונאות כמו Alibaba משתמשות בזיהוי פנים לזיהוי קונים והצעת מבצעים אישיים בזמן אמת במהלך הקנייה.

ראיית מחשב ברפואה: חדשנות באבחון וטיפול

          1.אבחון מחלות עור: חברת DermTech משתמשת בראיית מחשב לאבחון מוקדם של סרטן העור, על ידי איתור שינויים פתולוגיים בתמונות דרמטולוגיות.           2.ניתוחים ממוחשבים: מערכת הניתוח הרובוטית Da Vinci משתמשת בראיית מחשב לביצוע ניתוחים מדויקים, על ידי זיהוי רקמות ואבחון פתולוגי בזמן אמת.           3.ניטור חולים ביחידות טיפול נמרץ: חברת AiCure משתמשת בראיית מחשב לניטור וניתוח תגובות חולים לתרופות ביחידות טיפול נמרץ, תוך זיהוי תגובות פיזיולוגיות ושינויים בהתנהגות שעשויים להצביע על תופעות לוואי או התקדמות המחלה.

ראיית מחשב בתעשייה: אוטומציה ובקרת איכות

         1.בדיקת איכות אוטומטית: חברת Cognex מספקת מערכות ראיית מחשב לזיהוי פגמים ואי-סדירויות בחלקים תעשייתיים, מה שמשפר את איכות המוצרים ומפחית בזבוז והחזרות.          2.מיון וסיווג אוטומטי: חברת Keyence משתמשת בראיית מחשב למיון וסיווג אוטומטי של מוצרים בקווי ייצור, על פי גודל, צורה, צבע ותכונות נוספות.          3.ניהול מלאי ולוגיסטיקה: חברות כמו Amazon משתמשות בראיית מחשב לאוטומציה של מערכות מלאי ולוגיסטיקה, כולל זיהוי ומיון חבילות במרכזי חלוקה.

ראיית מחשב בעולם הרכב: פיתוח רכבים אוטונומיים

מציגה את הפוטנציאל הגדול של ראיית מחשב לשינוי ולשיפור במגוון תחומים, מהבטיחות עד לבריאות והמכונאות. כל תת-נושא מלווה בדוגמאות ממשיות המדגימות את ההשפעה המעשית של ראיית מחשב בשוק הגלובלי ובחיי היומיום.        1.נהיגה אוטונומית: חברת Tesla משתמשת בראיית מחשב לזיהוי מכשולים, שילוט והתנהגות כלי רכב אחרים בכדי להפעיל את מערכת הנהיגה האוטונומית שלהם.        2.בטיחות ומערכות אזהרה: חברת Volvo משתמשת בראיית מחשב לזיהוי הולכי רגל ורכבים בסביבה, לשם עצירת חירום אוטומטית והגברת בטיחות הנהיגה.        3.שיפור חוויות הנהיגה: חברות כמו Ford משלבות ראיית מחשב במערכת המולטימדיה לזיהוי תזוזות וביצוע פקודות מבלי שהנהג צריך להסיט את מבטו מהדרך.  

חכמת ההמונים: ראיית מחשב בצילום ומדיה

       1.עריכה ואופטימיזציה של תמונות: חברות כמו Adobe משתמשות בראיית מחשב בתוכנות עריכת תמונה כדי לשפר אוטומטית את איכות התמונות, על ידי תיקון צבעים, חידוד פרטים והסרת פגמים.        2.שיפור חוויות צפייה בטלוויזיה: חברת Samsung משלבת ראיית מחשב בטלוויזיות החכמות שלהם לזיהוי והתאמה אוטומטית של בהירות וניגודיות התמונה בהתאם לתנאי הסביבה והתוכן המוצג.        3.זיהוי פרצופים ואובייקטים בווידאו: חברות כמו Facebook וGoogle משתמשות בראיית מחשב לזיהוי פרצופים ואובייקטים בתמונות ווידאו למטרות סיווג וחיפוש תוכן רלוונטי יותר למשתמשים.

סיכום ומבט לעתיד

 • ראיית מחשב היא טכנולוגיה מהפכנית שמשנה את פני העולם בכל היבט של חיינו, מהבטיחות הציבורית ועד לבריאות האישית, עולם המכונאות והרכב, ועד לאיך שאנו צורכים תוכן וידאו ומדיה.
 • עם ההתפתחויות המתמשכות בתחום, ניתן לצפות שראיית מחשב תמשיך להיות בחזית הטכנולוגיה, כשהיא מביאה עימה הזדמנויות חדשות לחדשנות ושיפור
  מעוניינים ללמוד עוד ??? מכללת סמארט מציגה קורס פיתוח בינה מלאכותית AI עם פיתוח ראיה ממוחשבת ! לפרטים נוספים - לחצו כאן    למידע נוסף : אתר IEEE - קישור לאתר ה-IEEE, מאמרים ומחקרים עדכניים בנושא ראיית מחשב. בקרו ב-IEEE מאמרים ב-Nature או Science - קישורים למאמרים בתחום ראיית מחשב שפורסמו ב Nature או Science. מחקרים ב-Nature מחקרים ב-Science TechCrunch או Wired - קישורים למאמרים על השימוש בראיית מחשב בתעשייה וחדשנות, באתרים טכנולוגיים מובילים. טכנולוגיה ב-TechCrunch חדשות ב-Wired
קרא עוד
מכללת סמארט
27.04.2024 |  דודי ואנונו
להיות סמארט – הקריירה שלכם בהייטק
במכללת סמארט, כל התכנים והמסלולים מותאמים לצרכים המתמידים של תעשיית ההייטק. בנויים על מודל למידה ייחודי שבו לפחות 60% מהקורס הוא תרגול מעשי, המכללה מבטיחה שהסטודנטים מקבלים ידע עדכני ורלוונטי. הקורסים והתכנים מתעדכנים על בסיס חודשי ורבעוני, כדי להבטיח שאתם תמיד בחזית הידע הטכנולוגי העדכני ביותר. מאז הקמתה בשנת 2013, מכללת סמארט הפכה לסמל של חדשנות ומצוינות בהכשרת מקצועות ההייטק בישראל. מכללת סמארט מהווה חלק מקבוצת סמארט, אשר מספקת שירותי ייעוץ ותוכנה ברמה הבינלאומית. זהו קונסורציום שעובד עם חברות ההייטק המובילות בארץ ובעולם, ומספק שירותי DONE 4 U והכשרות ממוקדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. היתרונות של לימוד במכללת סמארט כוללים: 1.נגישות ונוחות: עם שישה קמפוסים מפוזרים מצפון לדרום הארץ, מכללת סמארט מציעה את הפריסה הגדולה ביותר בישראל, מה שמאפשר לכם ללמוד בקרבת מקום מגוריכם. 2.מתודולוגיה פרקטית: כל קורסים מבוססים על פרקטיקום מעמיק, עם דגש על תרגול ויישום מעשי של החומר הנלמד. 3.חדשנות טכנולוגית: המכללה משלבת טכנולוגיות חדישות כמו בינה מלאכותית וכלי תוכנה מתקדמים, המכינים את הסטודנטים לקריירה בעולם ההייטק המודרני. 4.גמישות בלמידה: אפשרויות ללמידה פרונטלית, היברידית ודיגיטלית עם תמיכה מלאה מהמרצים, מה שמאפשר לכל סטודנט ללמוד כפי שנוח לו. 5.מסלול למידה ממוקד: הקורסים מותאמים לדרישות השוק הישראלי ומכינים את הסטודנטים להיות מועמדים מבוקשים למשרות בתעשייה. 6.תמיכה בגיוס לעבודה: מכללת סמארט מספקת תמיכה מקצועית בתהליך השמה, כולל בניית קורות חיים והכנה לראיונות עבודה. 7.תמיכה אישית ומקצועית: צוות המרצים זמין לכל שאלה וייעוץ, ומספק שעורי תגבור ותרגול בלי עלות נוספת. 8.מומחיות מקצועית: המרצים במכללה הם מומחים בתחומם, ועובדים בתעשייה, מה שמבטיח ידע עדכני ורלוונטי. במכללת סמארט, אנו מחויבים להצלחתכם המקצועית ולהכנתכם לעולם ההייטק המתקדם. הצטרפו אלינו וקחו חלק במהפכה הטכנולוגית. בואו והפכו את תמונת העתיד שלכם למציאות.
קרא עוד