על הלימודים במכללה

השאלה הזאת גדולה מאוד ומעסיקה רבים, ומבחינתנו אין לה תשובה אלא דרך פעולה. תואר הוא דבר חשוב, אך עם זאת תואר נגזר מהמילה תיאוריה. החסרונות של תואר הם תקופת הלימוד הארוכה שלו שהיא שנתיים מינימום. הידע הנלמד הוא תיאורטי ולא פרקטי, וגם החומר הנלמד לא בהכרח יעמוד בדרישות שוק העבודה כשתסיימו את התואר, מכיוון שתכנית הלימודים קבועה מראש ולא יכולה להכיל שינויים מידיים בעולם ההייטק. אנחנו, שבאנו מתוך התעשייה ומכירים את הדרישות שלה, מעניקים לכם מקסימום מקצועיות במינימום זמן, כדי שקודם כל תוכלו לעבוד בתחום שלכם ולהשתלב בשוק. ולא רק זאת, בנוסף אנחנו עורכים מבחנים מקיפים למועמדים על מנת לוודא מעל לכל ספק שיש להם את מה שנדרש כדי להצליח בתעשייה, ושלא לבזבז את כספם. לאחר שתמצאו עבודה בהחלט שווה לשקול תואר על מנת לצבור ידע לתפקידים יותר גדולים בתעשייה, אך ההבדל בין קורס לפני תואר, הוא שכשאר תעשו את התואר, תעשו זאת לאחר ההשתלבות שלכם בתעשייה, ובלי לפספס צבירת שנות ניסיון תעסוקתי.
מלבד המחירים האטרקטיביים שלנו, אנחנו מאמינים בחברתיות וקהילתיות, ולשם כך בנינו תבנית מלגות שתעזור למי שצריך את זה להצליח ולעלות על הדרך להצלחה. לפרטים צרו קשר עם הנציגים שלנו

המון פעמים נתקלנו באנשים מוכשרים ביותר שמתקשים באנגלית. אנגלית היא שפת התעשייה וחשוב מאוד לדעת אותה, ועם זאת החלטנו לפתח אצלנו בסמארט קולג’ קורס מקצועי באנגלית טכנית, שיקנה לאלו המתקשים בדיוק את הידע הנדרש על מנת להבין ולהתחיל לעבוד. מילון המושגים בהייטק הוא ברובו קבוע וטכני, ותכנית הלימוד הייחודית שפיתחנו לצורך לימוד אנגלית טכנית, תכניס אתכם לעניינים במהירות הבזק !

עולם הטכנולוגיה מושתת על ידע סדור ולוגיקה. על מנת להשתלב בו בהצלחה נדרשת יכולת ראייה מרחבית, תשומת לב לפרטים ומשמעת עצמית אנו דורשים מכל תלמיד מינימום 85 אחוזי נוכחות. הגשה של כל העבודות, עמידה בכל המבחנים ותרגול עצמי בחדרי תרגול שלנו או בביתו. כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו, ובסמארט קולג’, מקצועיות היא מעל הכל.

על המכללה

מכללת סמארט קולג’ הוקמה בשיתוף פעולה של בכירי המרצים בישראל ביחד עם חברת שקוף מדיה. מתוך תעשיית ההייטק התאחדנו כדי לבנות מערך לימודי ייחודי ומקיף בדיוק את מה שצריך כדי להשתלב בתעשייה בהצלחה.

תכני הלימוד שלנו מקוריים לגמרי, ונכתבו ע”י בכירים בתעשייה, תוך שימת דגש על התמקדות לפרטי פרטים בצרכי שוק העבודה, בחינת כל מועמד לגופו כדי לוודא שלקחנו את המוכשרים ביותר שיהפכו בסיום הקורס לטובים ביותר, וכדי לשמור על רמה לימודית גבוהה בכיתות שלנו. אם גם אתם חושבים שמקצועיות היא מעל הכל מקומכם איתנו!

לכל אחד מאיתנו יש יכולות גבוהות יותר או פחות בתחומים שונים בחיים. אנחנו בסמארט קולג’, פיתחנו מבחן ייחודי, שיוכל להבטיח לנו ובעיקר לכם, שיש לכם את מה שדרוש על מנת להיות ממובילי התעשייה, ושכספכם לא נמצא על קרן הצבי. המבחן הוא לא הבטחה שתצליחו, הוא רק מאשר את כשירות יכולות החשיבה שלכם, אז תבואו רעבים להצלחה וניפגש בכיתות!

לא מצאת תשובה לשאלה שלך?