נעים להכיר – סמארט קולג’.
הצעד הראשון שלך בעולם ההייטק.

אנו מודעים היטב כי רלוונטיות היא מילת מפתח במקצועות ההייטק, טכנולוגיות חדשות מתפתחות בקצב מסחרר, טרנדים משתנים ובהתאם לכך, גם צרכי התעשייה. עם צוות מקצועי המורכב מהטובים בתעשייה אנו מקפידים שהסילבוס עבור כל תכנית לימוד יתעדכן תדיר, ישמור על רלוונטיות וישקף ויענה באופן מדויק על צרכי השוק.

כל תכני הקורסים נכתבו ומועברים על ידי טובי המרצים המקצועיים מתעשיית ההייטק. צוות ההוראה מורכב מבכירים במגוון תחומים בחברות הייטק וסטארטאפים מובילים המביאים עימם ידע, ניסיון וכישורים החיוניים להכשרה הטובה ביותר ולהשתלבות מהירה בתעשייה. על מנת להשתפשף באתגרים אמיתיים ולפתח גמישות מחשבתית בגיבוש פתרונות, עליך להיחשף לדינמיות הממשית הקיימת בתעשייה. כחטיבה מ Smart Group – סמארט קולג׳ מאפשרת שילוב סטודנטים בפרויקטים מקצועיים במגוון תחומים, ועבודה יומיומית מול לקוחות שונים.
מעבר לקורסי הלימוד, סמארט קולג׳ מציעה שירותי ייעוץ והכוונה, הדרכה אישית בכתיבת קורות חיים וראיונות עבודה וסיוע בהשמה לבוגרי המכללה. כל זאת בכדי להבטיח השתלבות מהירה ומוצלחת בעבודה מתגמלת. המטרה שלנו היא לעזור לך להצליח, בכל דרך אפשרית.

בשל הרצון לשילוב מקצועי ומתן הכשרה מקצועית הוגנת לשלל אוכלוסיות, סמארט קולג׳ מחויבת לנגישות מלאה. החל מכיתות הלימוד והאיזורים המשותפים וכלה בתכניות הלימוד, ההכשרה והתכנים המקצועיים. הצוות המקצועי עומד לרשות אותם הסטודנטים בכדי לבצע את ההתאמות הנדרשות להבטיח הצלחה מרבית בתכנית הלימוד. המכללה מציעה מגוון מלגות מימון אטרקטיביות לאוכלוסיות מיוחדות בכדי לאפשר השתלבות מוצלחת במקצועות ההייטק.

55
מרצים
24
קורסים
7
מקצועות הייטק
4
רכזי תחום מקצועיים

המטרה: לעזור לך להצליח

בסמארט קולג’ תוכלו למצוא קורסים ייעודיים, ממוקדים ואיכותיים שלא יבזבזו לכם את הזמן. בסמארט קולג’ אנו רוצים להעניק לך את הטוב ביותר. כל כיתות ההדרכה מצוידות בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, צוות הלימוד כולל את המרצים המקצועיים והמובילים ביותר בשוק והצוות מציע ליווי אישי לאורך כל הדרך- גם הרבה לאחר שיסתיימו הלימודים. תהליך הקבלה כולל תהליך מיון שיבחן את התאמתך למסלולים המוצעים במכללה ויסייע בשימור רמה מקצועית ואקדמית גבוהה בכל מסלולי הלימוד.

קהלי היעד המרכזיים שסמארט קולג’ פונה אליהם הם סטודנטים בתחילת דרכם בעולם ההיי-טק מחד, ואנשי מקצוע מנוסים מהתעשייה שרוצים להעשיר את הידע ולהתעדכן בכל הפיתוחים האחרונים בשוק מאידך. מצעיר ועד מנוסה, בסמארט קולג’ כל אחד יכול למצוא את התכנית שתתאים עבורו ושתזניק אותו קדימה. אצלנו תקבלו קורסי הסבה והכשרה, סיוע בכתיבת קורות חיים מקצועית עבור כל בוגר מכללה, עזרה בהשמת ועוד.

תכנים העשרות וקורסים שיביאו אותך הכי גבוה שאפשר.

השילוב הראוי בהייטק

המכללה נרתמת לשיתופי פעולה עם מגוון עמותות וארגונים המקדמים ליווי וסיוע בתעסוקה עבור מגוון אוכלוסיות מיוחדות בפעילות השוטפת של המכללה וזאת בכדי להבין לעומק את הצרכים וליישמם בהתאם לדרישות השוק.במסגרת שיתופי הפעולה מוצעים תוכניות מלגות שונות לקהלים מגוונים רבים, במטרה לקדם להעצים אותם, להביא את בשורת ההיטק למחוזות חדשים, לתרום לשוויון תעסוקתי ולבסוף להגדיל את היצע העובדים האיכותיים בשוק ההייטק.

עמותות וארגונים בשיתוף פעולה עם המכללה:

לוגו חברת מקשיבים נט הפועלת לקידום תעסוקה וצמצום הסטיגמה עבור אנשים עם מוגבלויות ואוכלוסיות קצה שיוביל לחיים משמעותיים של ביטחון חברתי וכלכלי.

מי אנחנו?

הכירו את הפנים מאחורי סמארט

הכירו את הרכזים שלנו

רכזי תחומים במקצועות ההיטק

דודי ואנונו
רכז תחום QA

נסיון של מעל 13 שנים בתחום בדיקות התוכנה ואבטחת איכות בתפקידים שונים מבודק תוכנה ועד ניהול.

עופר טאיטו
רכז תחום BI וניהול DATA

תואר ראשון – הנדסת תעשייה וניהול, התמחות במערכות מידע. תואר שני בניהול. 11 שנה בתחום ה BI.

אריק מועלם
רכז תחום IT וניהול רשתות

אריק מרצה במכללות ובאוניברסיטאות מובילות ברחבי הארץ. בעל ניסיון של 18 שנה בעבודה המשלבת רשתות תקשורת..

דפנה רייף
רכזת שווק דיגיטלי לעסקים

דפנה רייף - הבועטת ברשת, מרצה בחברות וארגונים, מנהלת רשתות חברתיות ומלווה בעלי עסקים בעולם הדיגיטל.